тел.: 056 373 83 53;  097 888 77 66

…за 20 минут,   coffe-icon-size
   пока Вы пьете кофе!

Швидкі гроші
від 500 до 10 000 грн.
терміном на 1 місяць

arrow
button
steps

Наші переваги

1Подача заявки через Інтернет
або за телефоном

 

2Швидкі гроші до зарплати, для
покупок, на лікування, на відпочинок…

 

3Можливість погасити кредит
раніше

4Відстрочки по кредиту
за умови сплати відсотків

 

5Значні знижки пенсіонерам
та постійним клієнтам

 

6Зручні гроші без застави
та довідки про доходи

Прості і швидкі кредити готівкою на будь-які потреби

Як би ретельно не планували люди свій бюджет, випадки, коли гроші закінчуються раніше, ніж очікувалося, — не рідкість. Особливо сьогодні, коли вартість продуктів і товарів першої необхідності постійно зростає. За нинішньої економічної обстановці чітко розпланувати витрати дуже складно, адже невідомо, який курс долара буде завтра, і відповідно, наскільки знеціняться гроші.

І навіть найбільш прагматичні люди, які рахують кожну копійку, не застраховані від несподіваних витрат. Вибити з колії може несподівана хвороба або втрата близької людини. Неабияк підірвати бюджет може і радісна подія — народження дитини, весілля, день народження, подорож.

У такій ситуації без сторонньої фінансової допомоги не обійтися.

На сьогоднішній день кращим варіантом короткострокової позики є експрес-кредит. Для його оформлення потрібен мінімум часу, нервів і паперів. Отримати такий кредит у Дніпропетровську можна в компанії «Джерело грошей».

Кредит без довідки про доходи: мінімум документів, максимум зручності

З розвитком інтернет-технологій взяти гроші в кредит стало простіше, ніж коли б то не було. Тепер не потрібно ходити по банках, шукати поручителів, заставляти майно під заставу, збирати море довідок. Просити грошей у борг у приватних осіб також більше немає необхідності.

Щоб взяти кредит готівкою, потрібно лише подати заявку в «Джерело грошей» і дочекатися дзвінка від нашого представника, який повідомить про можливість видачі позики. Швидкість розгляду запиту перевершить всі ваші очікування. У більшості випадків ми говоримо «Так!». Після цього вам залишиться під’їхати в наш офіс, розташований в центрі Дніпропетровська, підписати договір і забрати гроші. Всього 20 хвилин — і ви зможете розпоряджатися готівкою, як вам завгодно.

З документів вам знадобляться:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код.

Зверніть увагу, що ми видаємо кредити готівкою без довідки про доходи. Це особливо важливо для тих, хто має неофіційні фінансові джерела і працює без оформлення трудових відносин.

Крім мегаполісу, ми також обслуговуємо Дніпродзержинськ, Новомосковськ та Підгородне. Однак представництв у цих містах у нас немає, тому приїхати за кредитом необхідно буде до Дніпропетровська. Заявку ж можна подати дистанційно, заповнивши форму на сайті, розташовану за цим посиланням, або зв’язавшись з нами по телефону.

За час нашої роботи ми виручили сотні людей. Допоможемо і вам! Сміливо подавайте заявку без всяких сумнівів!

Відгуки клієнтів

Андрій

інженер на приватному
підприємстві

На роботі сталася затримка зарплати, через що наша сім’я відчула різкий недолік грошей. Не вистачало ні на комуналку, ні на продукти, ні на життя взагалі. Але проблему я легко вирішив за допомогою компанії «Джерело грошей» — подав заявку і швидко отримав 2000 гривень, який повернув навіть раніше призначеної дати.

Валентина Петрівна

пенсіонерка

У зв’язку із загостренням хронічного захворювання мені різко знадобилися кошти на лікування. До пенсії було ще далеко — близько двох тижнів, а відкладати терапію на потім ніяк не можна було. Сусідка порадила звернутися за кредитом в компанію «Джерело грошей», де мені на пільгових умовах швидко видали необхідні 600 грн. Отримавши пенсію, я відразу ж їх повернула.

Ольга

офісний працівник

Подруга, яка працює в турагенції, запропонувала мені «гарячу» путівку в дитячий оздоровчий табір. З урахуванням великої знижки коштувала вона зовсім небагато, але необхідної суми у мене не було. Звернулася за кредитом в «Джерело грошей». Порадували дуже лояльні умови і швидке оформлення — за 20 хвилин я отримала готівку, а ще мене пригостили смачною кавою.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search